Manžel komunikuje s CK, zda je nějaká varianta jak odletět... "Můžeme Vám nabídnout let z Prahy v 18:30hod., pokud si zaplatíte nové letenky." Rychlá rodinná porada. zda to vůbec stihneme dojet do Prahy... během 15minut sedáme do auta. Kubík je trochu zmatený, možná i z nás vystresovaný. Manžel řídí, já cestou vyřizuju několik e-mailů s paní z CK,...

Nejprve bych chtěla srdečně poděkovat všem,kteří nás podporují, bez Vás by to nebylo možné. Díky benefičním akcím jsme už v létě tušili, že se nám opět podaří odcestovat za delfíny. Nějaké zkušenosti jsme už měli z předchozích cestování i terapií, hlavně jsme chtěli předcházet zbytečným stresům...

Celý rok jsme se snažili shromažďovat finanční prostředky, ale nějak jsme tušili, že se nám nepodaří odcestovat na delfinoterapii. Na konci srpna nás navštívila naše úžasná sousedka a zeptala se, kolik nám chybí peněz, abychom mohli jet. Byli jsme velmi překvapeni. Její slova zněla:

Po první terapii, kdy jsme viděli veliké pokroky, jsme se shodli s manželem, že uděláme vše potřebné, aby Kubík mohl jet znovu.

Natěšení a nedočkaví jsme ihned kontaktovali Oldu (terapeuta), že jsme v pořádku docestovali. On nám nabídl, že nás navštíví v hotelu, abychom jsme se seznámili a řekli si potřebné informace jako to například, kde se nachází delfinárium a jak se tam dostaneme. Předal nám karty, kterými jsme se dostali do uzavřeného objektu delfinária.